Blender dore Breakfast Line Ariete

ALL3,590
Tax included

Pershkrimi

Krijoni smoothie të shijshme çdo ditë me Breakfast Hand Blender , blender dore që garanton fuqi, performancë dhe përzierje të saktë. Motori i fuqishëm 700W jep mundësinë për të krijuar supa , smoothie , pesto dhe salca të buta dhe të shijshme për të gjithë familjen, madje edhe për të vegjlit. Duke zgjedhur midis 2 shpejtësive dhe falë tehut inox , në fakt, mund të merrni rezultate pa mbetje. 

Fuqia: 700W;

2 shpejtësi 

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0601/00BK
4 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Blender dore Breakfast Line Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart