Mikser Pimmy Ariete

ALL2,790
Tax included
  • Blender dore - Ariete 881
  • Fuqia maksimale 200 W
  • Tehe celik inoxi

Pershkrimi

Mixer Pimmy nga Ariete. Kjo paisje perzien cdo perberes ne nje kohe mjaft te shkurter.  Tashme ju mund te pergatisni milkshake,koktejle dhe supe pa shkaktuar rremuje ne kuzhinen tuaj. Eshte paisja ideale per kuzhinen tuaj pasi ze shume pak hapesire.

Fuqia : 200W;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0881
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Mikser Pimmy Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart