Shtrydhese agrumesh Spremi Ariete

ALL2,490
Tax included
  • Shtrydhese - Ariete Spremi 408
  • Kapaciteti 1.2 Litra
  • Fuqia 40 W

Pershkrimi

Modeli i ri Spremi nga Ariete eshte shtrydhesi ideal i agrumeve. Ne saje te funksionit te tij te kundert,realizon njekohesisht shtypjen dhe ruajtjen e brumit nga njera ane dhe nxjerrjen e lengut nga ana tjeter. Permban gjithashtu nje mburoje e cila e mbron ate nga pluhuri dhe papastertite. Me Spremi,mengjesi juaj mund te kthehet ne nje kohe relaksi.

Fuqia : 40 W;

Pesha : 0,85 Kg;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0408
10 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Shtrydhese agrumesh Spremi Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart