Pershkrimi

Shijoni krokantinë e sanduiçëve të përgatitur me Sandwich Maker nga Breakfast Line, aleati i përsosur. Me këtë tostierë ju mund të përgatisni fetat tuaja të bukës në vetëm pak minuta . I sigurt dhe i lehtë për t'u pastruar: ka një tregues të dritës ndezur si dhe pllakat e veshura jo ngjitëse lejojnë pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

Fuqia: 750 W;

Pllaka të fiksuar;

Madhësia e pllakës: 23 x 13 cm ;

Pllakë me veshje që nuk ngjit

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1971Wh
8 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Tostiere Breakfast Line Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart