Grires Ushqimi Kompakt dhe Multifunksional Ariete

ALL5,400
Tax included
  • Grires ushqimi kompakt & Multifunksional 1767/L
  • Fuqia 350 W
  • Kapaciteti 400 ml

Pershkrimi

Mikser Robomix Ariete: Në sajë të funksionit "të kundërt" është e mundur të presësh dhe përziesh edhe një produkt të vetëm pa ndryshuar thika. Gjithashtu përfshihet edhe kupa e reduktimit për copëtimin e sasive të vogla.

Fuqia : 350w;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1767
18 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Grires Ushqimi Kompakt dhe Multifunksional Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart