Pershkrimi

Zgare elektrike nga Ariete - nje paisje mjaft kompakte dhe elegante e kuzhines. Tashme ju mund te konsumoni nje vakt te plote dhe te kurseni kohen tuaj duke pergatitur njekohesisht dy sanduice. Gjithashtu,eshte nje paisje e lehte per t'u perdorur dhe ze pak hapesire ne kuzhinen tuaj.

Fuqia:1000W;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1911
8 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Tost & Grill Slim Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart