Pershkrimi

Me Hotdog Party Maker ju mund te pergatisni ne pak minuta panine te ngrohta dhe mjaft te shijshme te stilit amerikan. Permban 5 nivele te gatimit si dhe butonin STOP i cili mund te ndaloje menjehere procesin e pergatitjes.

Fuqia : 650W; 

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0186
19 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Hotdog Party Time Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart