Mikser Orange Ariete

ALL2,490 ALL3,190
Nxito! Ulja perfundon per
Dite Ore Min Sek
Tax included

Fuqia : 250W

5 nivele shpejtesie

Funksion Turbo

Pershkrimi

Perzieres multifunksional Ariete. Pershpejton kohën e pergatitjes dhe përmirëson homogjenitetin e përbërësve. Kombinon perberesit ne menyre te perkryer. Ideale dhe per pergatitjen e brumit.

Fuqia : 250W;

5 nivele shpejtesie;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1541
8 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Mikser Orange Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart