Berese buke 1 kg Ariete

ALL12,990
Tax included

Berese buke Ariete 1000 metal. Makina eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike te cilat jane gjithashtu te forta dhe rezistente.

Pershkrimi

Panexpress 1000 metal, ideal për intolerantët e glutenit, është një makinë buke e aftë për të bërë të gjitha llojet e bukës. Me 19 nivelet e programimit,tashme mund te pergatisni mjaft lehte lloje te ndryshme te bukes,sipas deshires.Kjo paisje e shkelqyer e mban buken te ngrohte deri ne 1 ore.

Fuqia 550W;

19 nivele programimi;

Kapaciteti maksimal: 1kg;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0133
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Berese buke 1 kg Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart