Blender dore 3&1 Breakfast Line Ariete

ALL4,990
Tax included

Pershkrimi

Krijoni smoothie të shijshme çdo ditë me blenderin e dorës me copëtues , pimerin që garanton fuqi, performancë dhe përzierje të saktë. Jo vetëm pimer, por edhe rrihni dhe copëtoni .

Motori i fuqishëm 700 W ju jep mundësinë të krijoni supa, smoothie, pesto dhe salca të buta dhe të shijshme për të gjithë familjen, madje edhe për të vegjlit. Duke zgjedhur midis 2 shpejtësive dhe falë tehut inox , në fakt, mund të merrni rezultate pa mbetje

Fuqia: 700W;

2 shpejtësi 

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0601/11Wh
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Blender dore 3&1 Breakfast Line Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart