Hamburger Maker Party Time Ariete

ALL3,990
Tax included

Pershkrimi

Pergatisni lehtë dhe shpejt dy hamburgerë të shijshëm, të përsosur për një party të stilit amerikan në shtëpi, gati në më pak se 5 minuta! Dy pllaka në një produkt do t'ju lejojë të ngrohni bukën dhe të pëgatisni hamburger në të njëjtën kohë! Fale cilesise se larte,eshte mjaft e lehte per t'u pastruar.

Fuqia:1200W; Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0185
15 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Hamburger Maker Party Time Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart