Pershkrimi

Yogurella eshte makineria me e re per pergatitjen e kosit. Modeli me i ri me ngjyre te verdhe dhe  nje dizajn elegant i sjell drite dhe ngjyre kuzhines tuaj. Eshte e lehte per t'u pastruar dhe ze pak hapesire ne frigorifer.

Fuqia:20W;

Kapaciteti : 1L;

7 gota qelqi;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0617
6 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Makineri Kosi Yogurella Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart