Pershkrimi
Furra e picës Ariete do të jetë aleati i kuzhinës për të gjithë adhuruesit e picave. Produkti përmirëson performancën e tij me një pjatë guri zjarrdurues me cilësi të lartë ,me diametër 32 cm, e cila ju lejon të gatuani dhe ngrohni pica dhe fokaçe në pesë nivele gatimi, deri në një temperaturë maksimale prej 400 gradë .Ky produkt është i pajisur me një trajtim transparent jo ngjitës i cili e bën pastrimin më të lehtë të pllakës pasi mbetjet dhe vaji nuk përthithen nga ajo. Gatimi i shpejtë në temperaturë të lartë ju lejon të përsërisni të njëjtën metodë të furrave me dru dhe në vetëm 4 minuta ju merrni gatim të përsosur për picën e bërë në shtëpi dhe 2 minuta për picën e ngrirë. Shijimi i picës në shtëpi nuk ka qenë kurrë kaq i shpejtë dhe i lehtë.

 

Fuqia: 1200 W;

Pllakë guri zjarrdurues;

Temperatura maksimale: 400° ;

5 nivelet e gatimi;

Diametri i gurit :32 cm

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0917
1 Item
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Berese picash Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart