Shtrydhese agrumesh Breakfast Line Ariete

ALL1,290 ALL2,590
Nxito! Ulja perfundon per
Dite Ore Min Sek
Tax included

Pershkrimi

I fuqishëm dhe i thjeshtë në përdorim, me mëngjesin Spremigrumi ju përgatitni lëngjet tuaja të frutave të freskëta në pak minuta dhe me përbërës natyralë. Ka 2 kone shtrydhëse të lëvizshme dhe një grykë që nuk pikon me funksion hapje/mbylljeje.

Fuqia: 40W;

2 kone te levizshme;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0417WH
13 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Shtrydhese agrumesh Breakfast Line Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart