Pershkrimi

Me blenderin Moderna të Ariete ju mund të përgatisni pijen tuaj të preferuar, duke i përzier përbërësit në mënyrë të barabartë. Kupa e qelqit është rezistente dhe me 4 tehe inox , të kombinuara me 4 nivele të shpejtësisë ,ideale për përzierjen e gjithçkaje që preferoni. Për më tepër, falë kapakut të përshtatshëm matës , ju mund t'i futni përbërësit direkt në filxhanin e blenderit nga vrima në pjesën e sipërme të tij.

Fuqia: 1000W;

Kapaciteti i kupës:1.5L;

Kupe qelqi e shkallezuar;

4 tehe çeliku inox;

Funksione: 4 shpejtësi + Funksion pulsi;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0585RD
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Blender Moderna Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart