B-Chese - Makineri per djathe dhe kos Ariete

ALL10,290
Tax included

Pershkrimi

Pajisja B-cheese nga Ariete, produkti më inovativ që ju mundëson të përgatisni lloje të ndryshme të djathërave si dhe kos, vetëm me përbërës natyralë. Ideale sidomos për njerëzit me intolerancë ushqimore dhe veganë. Mjaft i lehtë për tu përdorur - shoqërohet me libër recetash. Mund të pergatisni: mozzarella, ricotta,kos grek e shumë lloje të tjera.

Fuqia: 500W;

6 nivele programimi;

Temperatura: deri në 90 gradë;


Shportë e brendshme që nuk ngjit, pastrohet lehtë;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0615
7 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “B-Chese - Makineri per djathe dhe kos Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart