Blender dore multifunksional 7&1 Ariete

ALL9,990
Tax included

Last items in stock 2 Items
Pershkrimi

Blender dore shumëfunksional, me aksesorë për të kryer 7 funksione të rëndësishme në kuzhinë: përzierje, rrahje, pure patatesh, grirje, prerje dhe prerje në feta. Përpunuesi i ushqimit 2L është një super aleat për të përgatitur shumë receta.

Fuqia: 1000W;

4 tehe çeliku inox;

Shpejtësia: 10 + turbo; Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0898
2 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Blender dore multifunksional 7&1 Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart