Blender Ariete

ALL2,990 ALL4,790
Nxito! Ulja perfundon per
Dite Ore Min Sek
Tax included

Pershkrimi

Praktik, komod dhe i gjithanshëm: blenderi që nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj! E thjeshtë dhe në të njëjtën kohë funksionale, është ideale për përzierjen e çdo përbërësi; nga frutat te perimet apo tek akulli; me 4 tehe inox dhe 2 nivele shpejtesie.

Fuqia: 500W;

Kapaciteti: 1,5L;

Shpejtësia: 2 + Pulse;

4 tehe inox;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0576
7 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Blender Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart