Pershkrimi

Healthy Steam është hapësira e re e avullit nga Ariete, e cila është ideale për avullimin e peshkut, orizit, mishit, vezëve dhe perimeve, duke mbajtur shijen e tyre të pasur dhe intensive dhe duke shmangur humbjen e lëndëve ushqyese, siç janë vitaminat dhe substancat minerale.

Fuqia : 900W;

Kapaciteti : 9L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0911
14 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Healthy Steam Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart