B-Dry, dehidratues ushqimesh Ariete

ALL6,490
Tax included

Pershkrimi

Falë shpërndarjes së barabartë të nxehtësisë, Ariete B-Dry është një dehidrator i ushqimit që siguron avullimin e ujit duke ruajtur nivelin e mineraleve dhe vitaminave.Me 5 kate qe mundësojnë dehidratim të njëkohshëm të ushqimeve të ndryshme njekohesisht, tharesen Ariete mund ta perdorni per fruta, perime, kërpudha, bimeve dhe mish. Ariete B-Dry është zgjidhja më e mirë për ruajtjen e ushqimit në afat të gjatë.

Fuqia: 245W;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0616
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “B-Dry, dehidratues ushqimesh Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart