Tostiere Ariete

ALL1,990 ALL2,590
Nxito! Ulja perfundon per
Dite Ore Min Sek
Tax included

Pershkrimi

Pergatitesi i sanduiceve nga Ariete, me pllaka të valëzuara dhe jo ngjitese,ideale për të bërë panine të shkëlqyera,hot dog, hamburgerë, si dhe perime dhe mish të pjekur në skarë.Eshte mjaft praktike dhe kursen hapesiren tuaj ne kuzhine.

Fuqia: 750W;

Dimensionet e pllakes: 22 x 14 cm;

 Pllaka jo ngjitese;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1980
20 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Tostiere Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart