Pershkrimi

Pergatites super-kompakt per tost dhe sanduiç, me një dizajn të thjeshtë dhe mjaft funksional. Ideale për përgatitjen e sanduiçeve të shijshme,hamburgerave dhe madje edhe perimeve dhe mishit të pjekur në zgarë.Eshte mjaft praktik dhe ju kursen hapesiren ne kuzhine fale permasave dhe mbeshtjelleses se kabllit.Fuqia: 750w; Dimensionet e pllakes: 21.5 x 12 cm; Dimensionet e tostit: 22 x 22 x 7 cm; Pllaka jo ngjitese; Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1982
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Tostiere Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart