Pershkrimi

Blenderi  i gjithanshëm dhe praktik, ideal për të krijuar smoothie apo milkshake. Karakteristikat e tij e bëjnë atë ideal për përzierjen e shumë përbërësve, madje edhe për copëtimin e akullit. Falë 4 teheve prej çeliku inox dhe 2 shpejtësive me funksionin Pulse, performanca do të jetë e shkëlqyer. Baza e blenderit ka këmbë që nuk rrëshqasin, duke rritur kështu qëndrueshmërinë e tij.

Fuqia: 500W;

Kapaciteti: 1.5L;

2 nivele shpejtesie + funksioni Pulse;

4 tehe celiku;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0576WH
10 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Blender Breakfast Line Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart