Pershkrimi

Linja Vintage e Ariete pasurohet me nje produkt te domosdoshem per recetat tuaja ne kuzhine: nje perpunues ushqimi me linja retro dhe ngjyra te buta pastel, perfekt per te sjelle stili dhe funksionaliteti ne kuzhinen tuaj. Fale fuqise se tij 400 Watt dhe 4 teheve prej çeliku inox, Vintage Chopper ju lejon te copetoni çdo perberes per recetat tuaj.

Fuqia: 400W;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0438BL
19 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Grires Vintage Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart