Tenxhere per gatimin e orizit Ariete

ALL8,590
Tax included

Pershkrimi

Tenxhere per pergatitjen e orizit, aleati numer nje për të gjitha eksperimentet tuaja të kuzhinës. Dhe jo vetëm kaq! Kjo pajisje perdoret gjithashtu edhe per shumë pjata të tjera te gatuara me avull

Fuqia: 700W;

Funksionet e gatimit: 5 (oriz, sallatë, avull, gatim i ngadaltë, ngrohje);

Kapaciteti total: 3.5 Litra;

Kapaciteti i orizit: 1.8 litra (10 lugë);

Materiali: Qeramike;

Aksesorët e përfshirë: Lugë, kupë matëse, mbajtëse kapaku;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar2904BL
8 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Tenxhere per gatimin e orizit Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart