Shtrydhese Agrumesh Vintage Ariete

ALL7,890
Tax included
  • Shtrydhese - Ariete Vintage 413
  • Fuqia 85 Watt
  • Nje leng portokalli i shtrydhur per mengjes eshte gjithcka ju duhet per marrjen e vitamines C

Pershkrimi

Një lëng portokalli i shtrydhur për mëngjes është gjithcka ju duhet për marrjen e vitaminës C, mineraleve dhe energjisë. Me Juicer Aritete Vintage Electric Citrus ju do të keni tashme një shtrydhëse frutash dhe agrumesh të fuqishme, e cila në të njëjtën kohë do të arredojë kuzhinën tuaj me një stil retro dhe shkëlqim elegant tipik të Vintage Line nga Ariete.

Fuqia: 85W;

Nivelet e shpejtesise: 1;

Materiali: metal, plastik;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0413GR
7 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Shtrydhese Agrumesh Vintage Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart