Fshese me korent Jet Force Ariete

ALL14,390
Tax included

Pershkrimi
Fshesë me korrent e fuqishme, e pajisur me një filtër HEPA që siguron kapacitet maksimal për të ruajtur pluhurin dhe grimcat mikro të papastërtise. Produkti është i pajisur me një rezervuar të përshtatshëm, lehtësisht të heqshëm prej 2,5 litra. Motori ciklonik me efikasitet të lartë, me vetëm 800 W fuqi thithjeje, mban konstante kapacitetin e thithjes, duke garantuar performancë të shkëlqyeshme. Dimensionet e vogla e bëjnë atë të përshtatshme për të ruajtur dhe menaxhueshëm gjatë përdorimit

Fuqia: 800W;

Kapaciteti: 2.5L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar2791
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Fshese me korent Jet Force Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart