Fshese dore elektrike Ariete

ALL3,990
Tax included

Pershkrimi

Fshese dore elektrike pa tel -zgjedhja ideale per pastrimin e shtepise.Permasat e saj te vogla e bëjne atë të përshtatshme që të ruhet në një kabinet. I pershtatshem ne menyre ideale per kuzhine ne situata kur therrmoni sheqer, miell ose produkte te tjera te nje lloji te ngjashem.

Kapaciteti i rezervuarit : 400 ml për grimca të ngurta dhe 45 ml për lëngje;

Tensioni 3.6 V;

Bateri nikeli / NI-MH 1200 mAH;

Koha e karikimit 15h;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar2474
17 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Fshese dore elektrike Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart