Fshese elektrike pa kabull Ariete

ALL16,990
Tax included

Last items in stock 2 Items
Pershkrimi

Efikase, e lehtë, pa zhurme dhe praktike! Pastruesi me korrent 22V Lithium Ram është krijuar për të thithur në mënyrë të përsosur në çdo kohë çdo cep të shtëpisë, duke identifikuar edhe papasterite me te vogla falë furçës së motorizuar me drita LED. Teknologjia 2-në-1 ju lejon të transformoni, me disa hapa të thjeshtë, fshesën elektrike në një fshesë me korrent praktike dhe të dobishme, për të pastruar të gjithë shtëpinë në mënyrë të rehatshme dhe të shpejtë. Falë 3 niveleve të filtrimit, kjo fshese thith papastërtitë ne te gjithë zonat, duke cliruar ajer te filtruar dhe të pastër. Gjithashtu me një klikim të thjeshtë, ju mund te zbrazni direkt rezervuarin duke shmangur shperndarjen e pluhurit dhe papastërtive në ajër. E lehte,e thjeshte per tu manovruar dhe padyshim aleati juaj më i madh në pastrimin e shtëpisë! Kjo fshese eshte aq e qetë saqë ju mund të pastroni me vakum pa zgjuar askënd! Tubi prej alumini e bën atë të lehtë dhe praktik dhe ju lejon të pastroni në vakum në mënyrë efektive, shpejte dhe pa mundim. Ajo aspiron, ju merrni frymë! Kjo fshese e mrekullueshme ju garanton ajër të pastër në shtëpi, sepse, ndërsa thith, ajo lëshon ajër të filtruar dhe të pastruar. 3 nivelet e saj te filtrimit: nje filtër metalik, një filtër pëlhure dhe filtri Hepa,ju mundesojne pasterti dhe komoditet ne cdo moment.

Tensioni: 22.2 V;

Fuqia:120W;

Bateria: Jon-li / jon li-2200 mAH;

Filtrimi i trefishtë: filtër metali, filtër pëlhure, filtër Hepa;

Kapaciteti i rezervuarit: 1 L;

2 nivele shpejtesie;

Kohëzgjatja e ciklit të pastrimit: 45 '(Min) -20' (Maks.);

Koha e karikimit: 4 orë;

Treguesi LED i nivelit të baterisë;

Furçë e motorizuar me drita LED;

Aksesor për pëlhura;

Tub alumini;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ar2757
2 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Fshese elektrike pa kabull Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart