Pastrues me avull Steam mop 10 in 1 Ariete

ALL6,990 ALL7,990
Nxito! Ulja perfundon per
Dite Ore Min Sek
Tax included

Pershkrimi

Me Ariete Steam Mop tashme ju mund te pastroni shtepine tuaj pa asnjë kimikat apo detergjent! Kjo fshese mjaft praktike ju ndihmon per te pastruar lehtesisht dhe pa mundim cdo ambjent. Gjatësia e dorezës mund të rregullohet shpejt për përdorim të lehtë. Duke përdorur aksesoret e përfshira, ju gjithashtu mund të pastroni , soba, dritare ose madje qilima delikate. Rezervuari i ujit ka një vëllim prej 350 ml, i mjaftueshëm për deri në 18 minuta funksionim të vazhdueshëm.

Fuqia: 1500W;

Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 0.35l;

Gjatesia e kabllos: 5m;

10 aksesore pastrimi;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar4164
113 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Pastrues me avull Steam mop 10 in 1 Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart