Pershkrimi

Fshesë elektrike me linja moderne dhe elegante me funksion të dyfishtë: ideale si për pastrimin e qilimave dhe dyshemeve, ashtu edhe për pastrimin e pëlhurave dhe sipërfaqeve që janë të vështira për t'u arritur falë fshesës me korrent të fuqishëm të integruar dhe aksesorëve perkates. Evo 2in1, praktik, i gjithanshëm dhe me rezervuar të lëvizshëm, ka një mbështjellës kabllo të integruar si dhe filter HEPA E10.

Fuqia: 600W;

Kapaciteti i rezervuarit: 0,8L;

Filtër HEPA E10 që lahet;

Gjatësia e kabllit 5mt;

Filtri i ciklonit pa qese;

E qëndrueshme në një pozicion vertikal;

Dorezë e palosshme;

Furçë multifunksionale për tapete dhe dysheme;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar2764
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Fshese me korent EVO 2&1 Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart