Pershkrimi

Fshesë me korrent ultra kompakt, aleati praktik për pastrimin e shtëpisë tuaj .Me një fuqi prej 700W tashme ju mund te pastroni lehtesisht dyshemete nga pluhuri dhe papastërtite.

Fuqia: 700W;

Kapaciteti: 2.5L;

Gjatesia e kabllit: 5m;

Dimensionet: 43.9 x 30.2 x 26.4 cm;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ar2735
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Fshese me korent Smart Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart