Fshese me korent Jet Force Ariete

ALL10,590
Tax included

Pershkrimi

Fshesë me korrent pa qese super efikase: Me fuqinë e saj 700 W kjo pajisja dallohet për performancë të shkëlqyer në dysheme si dhe konsum të ulët të energjisë.Rezultate të shkëlqyera me përpjekje minimale.

Fuqia:700w;

Motor ciklonik me efikasitet të lartë;

Filter HEPA;

Rezervuari i lëvizshëm 3L;

Gjatësia e kabllit 5mt;

Furçë me shumë përdorime për dysheme dhe qilima;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ar2753
6 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Fshese me korent Jet Force Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart