Pershkrimi
Dizenjo elegant dhe i rafinuar,ne stilin perfekt Vintage, ideale per cdo ambient. Perdoret me kafe te bluar dhe me bustine. Gjithashtu mund te krijoni shkume ose te ngrohni qumesht per makiato/kapucino.

Fuqi : 850W;

Presion: 15 bar;

Kapaciteti i rezervuarit: 0.9L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1389BL
9 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres kafeje Vintage Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart