Pershkrimi

Cremissima eshte nje makineri ekspresi gjysme automatike - mund te pergatitesh lehtesisht ekspres,makiato si dhe kapucino.Tabaka e rregullueshme ne lartesi per te siguruar persosmeri edhe ne nje filxhan te madh.

Fuqia: 1470W;

Presion: 15 bar;

Kapaciteti i enes se qumeshtit: 600 ml;

Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 1L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1384
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres Cremissima Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart