Pershkrimi

Ekspres kafeje metalike Ariete - mjaft cilesor dhe teresisht i ndertuar prej celiku.Fale teknologjise se saj te perparuar, tashme mund te shijoni kafe kremoze edhe ne shtepite tuaja. Perdorni pjesen me avull per te shkumezuar qumeshtin tuaj në nivelet e stilit barista me mikro-shkume per te krijuar latte, kapuçino etj.

Fuqia: 1000W;

Presion: 15 bar;

Kapaciteti: 1.5L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1324
1 Item
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres metalik Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart