Ekspres kafeje profesional me mulli Ariete

ALL66,990
Tax included

Pershkrimi

Tashme ju mund te pergatisni kafe kremoze,kapucino edhe ne shtepite tuaja.Përsosja në detaje, përsosja në funksionalitet dhe niveli shumë i lartë i performancës e bëjnë kete ekspres ideal per shtepine tuaj. Mulliri i kafesë e bën këtë makinë një produkt të domosdoshëm per ata që duan të shijojnë aromën e kafesë së freskët.

Fuqia: 1600W;

Presioni: 15 bar;

Kapaciteti: 2L;

Kapaciteti i Grinderit ( mullirit ) : 220 gr;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1313
4 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres kafeje profesional me mulli Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart