Mulli kafeje Ariete

ALL9,490
Tax included

Last items in stock 1 Item
Pershkrimi

Me mullirin bluares te Ariete, ju mund te bluani kafe sipas dëshirës tuaj., duke perzgjedhur nder 14 niveleve te bluarjes.Falë bluarjeve konike prej çeliku të pandryshkshëm , ky mulli bluan kokrrat e kafesë në mënyrë precize dhe homogjene , duke krijuar një pluhur të përsosur kafeje.

Fuqia:200 W;

Kapaciteti i rezervuarit të kokrrave të kafesë: 200 g;

Sasia e rregullueshme e kafesë: 2 deri në 12 filxhane;

Paneli i kontrollit mekanik;

Bluarje e rregullueshme;

14 nivele bluarjeje;

Aksesorët: furçë për të pastruar;

Garanci: 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar3023
1 Item
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Mulli kafeje Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart