Pershkrimi

Makineri ekspresi Picasso - mjaft moderne dhe kompakte. Linjat e saj moderne e bëjnë atë të përsosur për çdo kuzhinë,si dhe përmasat e saj të vogla e bëjnë atë një aleat ideal për hapësira të vogla. Ideja perfekte e dhuratave gjithashtu.

Fuqia : 850W;

Presioni: 15bar;

Kapacieteti i depozites: 0.9L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1366
16 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres Picasso Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart