Pershkrimi

Për kuzhinën tuaj dhe për kafen tuaj ideale, aparati i kafesë 1381 është aleati numër 1për të shijuar një pushim intensiv me shije dhe elegancë. Dizajni i hollë dhe kompakt e bën atë unik për çdo kuzhinë: vetëm 14 cm i gjerë që përshtatet në çdo cep të kuzhinës, pa lënë hapësirë për pajisje të tjera. Falë manometrit do të jeni gjithmonë në gjendje të kuptoni nëse parametrat e ujit, sasia e kafesë dhe shkalla e bluarjes janë në ekuilibër me njëri-tjetrin për t'ju garantuar gjithmonë kafenë më të mirë të mundshme. Për ata që i duan shijet delikate, ekspresi 1381 ka një shpërndarës uji të nxehtë për të përgatitur çajra , infuzione dhe çajra bimorë të shijeve tuaja të preferuara.

Fuqia:1300W;

15 bar presion;

Punon me kafe te bluar dhe me bustine;

Fikje automatike pas 25 minutash;

Pajisja Maxi Cappuccino;

Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.1L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1381RD
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres Slim Moderna Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart