Ekspres kafeje profesional me mulli Ariete

ALL31,490
Tax included

Last items in stock 2 Items
Pershkrimi

Ariete vjen me modelin me te ri te ekspresit profesional.Fale mullirit te integruar te kafese ju mund te bluani kokrrat e kafese direkt ne shtepi, duke leshuar aromen e pluhurit te fresket te bluar gati per t'u transformuar ne nje ekspres te nxehte, dhe kremoz. Jo vetem kafe,por edhe kapucino apo makjato.

Fuqi: 1080W;

Presioni: 15 bar;

Kapaciteti : 800gr;

Kapaciteti i Grinderit(mullirit): 250 gr;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1318BK
2 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres kafeje profesional me mulli Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart