Ventilator tavoline Ariete

ALL2,290 ALL3,290
Nxito! Ulja perfundon per
Dite Ore Min Sek
Tax included

Pershkrimi

Me nje helike me tre tehe dhe nje diameter 30 cm, ventilatori i tavolines i Ariete eshte pajisja ideale per freskimin e dhomave te shtepise gjate stines se veres fale tre shpejtesive qe mund te vendosen dhe lekundjeve nga e majta ne te djathte dhe prirjeve nga lart poshte. Fale madhesise se tij kompakte eshte lehtesisht i transportueshem sipas nevojave

Fuqia 40W;

Diametri: 30 cm;

Grile metalike;

3 nivele shpejtesie;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0847
34 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ventilator tavoline Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart