Aeroterm Vintage Ariete

ALL5,890
Tax included

SOLD OUT
Compare Add to Wishlist
Pershkrimi

Praktik, kompakt dhe funksional. Ngrohësi me ventilator permban një dorezë bartëse për ta marrë me vete ku të deshironi. Ideale për ngrohjen e dhomave në muajt më të ftohtë të vitit ose për të rifreskuar ne kohe me te ngrohta . Zgjidhni temperaturën e dëshiruar dhe krijoni klimën tuaj të mirë në çdo dhomë të shtëpisë. Dekoroni shtepine me linjen e mrekullueshme Vintage - ngjyra pastel dhe dizajne te vecanta,gjithcka ju duhet per te krijuar atmosferen qe deshironi.

Fuqia: 2000W;

Dimensionet: 31.5 x 13.5 x 27.5 cm;

Termostat i rregullueshëm;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0808
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Aeroterm Vintage Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart