Kalorifer Vintage 2500W Ariete

ALL14,990
Tax included

Pershkrimi

Praktik dhe funksional, elementët e ngrohjes arrijnë temperaturën në pak momente, duke ju dhënë të gjithë ngrohtësinë që ju nevojitet. Kaloriferi transportohet lehtësisht në çdo dhomë, falë dorezës praktike dhe 4 rrotave rrotulluese 360 °, duke ju shoqëruar në momentet tuaja të relaksimit.

Fuqia:1100W - 1500W - 2500W;

Nivelet e shpejtesise: 3;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0839
11 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Kalorifer Vintage 2500W Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart