Tharese flokesh Gold Hair Ariete

ALL10,000
Tax included

SOLD OUT
Compare Add to Wishlist
Pershkrimi

Per floke te shendetshem dhe plot shkelqim. Permban gjithashtu difuzor për të krijuar një pamje perfekte dhe lineare ose kacurrela natyrale.

Me motor profesional AC, teper i fuqishem ndihmon per te krijuar stilin e deshiruar te flokeve tuaj. Motori i fuqishem qe nuk krijon zhurme than shpejt floket pa i demtuar. Me tharesen Ariete Gold floket tuaj do te jene te thate dhe me shkelqim sa hap e mbyll syte.

Nivele te shpejtesise: 2;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar8135
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Tharese flokesh Gold Hair Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart