Pershkrimi

Ventilator dyshemeje me helikë me tre tehe, i rregullueshëm në lartësi me diametër 40 cm, i pajisur me 3 tehe që ju lejojnë të ftohni edhe hapësira të mëdha. E pajisur me tre nivele shpejtësie, koka mund të lëkundet nga e majta në të djathtë dhe është e përkulshme nga lart poshtë.

Fuqia: 45 Wat;

Tensioni: 220 Volt;

Materiali: Plastik;

Permasat: 60 x 60 x 130 cm;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0845
80 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ventilator Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart