Pjaster flokesh Gold Hair Ariete

ALL6,990
Tax included

Pershkrimi

Ariete Gold Hair - gama e produkteve profesionale për kujdesin personal, të dizajnuara plotësisht në Itali .Realizon stilimi flokësh profesional me pllaken prej qeramike,duke i lene floket te bute dhe plot shkelqim. Teknologjia Fit temp lejon të mbajë një temperaturë perfekte dhe konstante të pllakave duke mbrojtur flokët madje të trajtuar. Forma e saj siguron një kontroll të sigurt në flokë dhe një rezultat të shkëlqyeshëm në vetëm një lëvizje. Stil profesional për flokë të përsosur të drejtë!

Fuqia: 30-46W

Pllaka qeramike;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar8143
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Pjaster flokesh Gold Hair Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart