SSD 512GB P210 Sata III 2.5" Patriot

ALL5,490
Tax included

Pershkrimi

Gjenerata e ardhshme 2.5" SATA III, P210 SSD e Patriot, është projektuar me kontrolluesin më të fundit SATA 3, i aftë për të ofruar kapacitete deri në 2 TB.

I përsosur për përmirësime të lehta dhe të shpejta në sistemin tuaj të përgjithshëm, mjaftueshëm për të ruajtur në mënyrë të sigurt skedarë të mëdhenj dhe për të ofruar efikasitet ndaj detyrave të përditshme. Patriot's P210 rrit performancën e kompjuterit tuaj dhe përshpejton ngarkimin e aplikacioneve për të ofruar performancë dhe produktivitet më të mirë në përgjithësi.

Detajet e Produktit
P210S512G25
13 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “SSD 512GB P210 Sata III 2.5" Patriot”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart