USB 64GB Supersonic Rage Lite 3.2 Gen 1 Patriot

ALL790
Tax included

Pershkrimi

Patriot Supersonic Rage Lite USB 3.2 Gen. 1,i përputhshëm me USB 3.0, është zgjidhja ideale për ata që kërkojnë një shpejtësi transferimi të lehtë, portative dhe performance te shpejte gjithashtu .Rage Lite USB përmban një kontrollues NAND dhe IC me cilësi të lartë për performancë të shkëlqyer kur punoni me transferime të ndryshme të mëdha skedarësh.

Shpejtesi deri në 120 MB/s.

Detajet e Produktit
PEF64GRLB32U
32 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “USB 64GB Supersonic Rage Lite 3.2 Gen 1 Patriot”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart