USB 16GB Push+ 3.2 Gen1 Patriot

ALL490
Tax included

Pershkrimi

Patriot Push+ USB është një shtesë fantastike për ata që kërkojnë një flash drive USB 3.2 të nivelit fillestar, Gen 1. Eshtë një zgjidhje ideale e qëndrueshme për transferimin e shpejtë të të dhënave në çdo kompjuter ose laptop, duke përfshirë një funksion plug-n-play. USB 3.2 Gen 1 është 10 herë më i shpejtë se USB 2.0 për të siguruar që detyrat e përditshme dhe produktiviteti të transferohen pa probleme.

Detajet e Produktit
PSF16GPSHB32U
179 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “USB 16GB Push+ 3.2 Gen1 Patriot”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart